Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2016 ya merhaba

2016 ya merhaba

2016 yılı sağlık mutluluk ve huzur getirsin ForumBorsa.Net ailemize ve Tüm Milletimize

2. Teşekkür etti.

Status
    Üye tutku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj

Konu mehmet tarafından (18.Eylül.2019 Saat 10:40 ) değiştirilmiştir.

4. Teşekkür etti.

Status
    Üye cemilc76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    1 Mesaj

teknik candır

H1 ema200 233 üzerine çıktımı al h4 ema 200 233 de sat 3 gen obo tobo negatif uyumsuzluk pozitif uyumsuzluk takip et al sat kazan salak gibi ona buna ücret ödeme teknik analizci başka bir halt mı yiyor bunlarla ben bildim diyor.
    Alıyor satıyor.
    Bende teknikciyim Açık şekilde yazdım bakın haftalıkta trend bulun sonra saatlik 4 saatlik günlük ile yukarıda belirttiğim gibi strateji ile al sat kazan bu kadar basit biri algo der biri sinyal der nelen bu

Konu mehmet tarafından (18.Eylül.2019 Saat 10:42 ) değiştirilmiştir.

6. Bunu beğendi.

Status
    mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekavut üye
    Adı geçen
    108 Mesaj
    Sosyal medya başta olmak üzere çevresindekilere manipülatif hisseleri pazarlayanlara karşı uzmanlar uyarıyor

Ankaralı Muzaffer, Hakan Kürklü ve Burak Bayram Yaman son dönemde sosyal medyadan hisse pazarlamada öne çıkan isimler olarak gösteriliyor. Etiler Gıda hisselerini 7 lira seviyesinden çevresindekilere pazarladığı ileri sürülen Ankaralı Muzaffer ve Hakan Kürklü’nün yüksek miktarda komisyon alarak büyük vurgun yaptıkları iddia ediliyor. Uzmanlar yatırımcıları ‘dikkat’li olmaları konusunda uyarıyor.

YATIRIMCIYI KANDIRMAK İÇİN İMAJ DEĞİŞTİRİYORLAR
    İnternet ve sosyal medyayı kullanan bu isimlerin farklı farklı kimliklerle Facebook hesapları açarak hisse pazarladıkları öne sürülüyor. Hakan Kürklü’nün kafasına takke takarak Facebook’ta yayınladığı bu fotoğrafla dini bütün muteber bir insan imajı çizerek yatırımcıları etkilemek istediği söyleniyor.

YÜZDE 30 KOMİSYON ALIYORLARMIŞ
    Söz konusu kişilerin hisseler zirveye tırmandıktan sonra devreye girdiği ve internetten önererek çok sayıda yatırımcıya hisse aldırdıkları öne sürülüyor. Satılan her hisseden de minimum yüzde 30 komisyon aldıkları kulislere sızan önemli iddialar arasında.

Yusuf Teker’in yanına takılmaya başladığı söylenen Burak Bayram Yaman’ın da son günlerde sosyal medyadan Temapol ve Avrupa Yatırım Holding (AVHOL) hisselerini pazarlamaya başladığı ileri sürülüyor.
    UZMANLAR UYARIYOR: İNANMAYIN, SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUN
    Uzmanlar son dönemde sosyal medya üzerinden yapılan hisse önerilerine karşı yatırımcıların dikkatli olmalarını öneriyor. Bu şekilde mağdur olan yatırımcıların Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) suç duyurusunda bulunmaları gerektiği belirtiliyor.
    ** Göndermiş olduğum fotolar resmim.net sağlaycı yüzünden görünmüyor emeklerim e yazık **

8. Teşekkür etti.

Status
    mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tekavut üye
    Adı geçen
    108 Mesaj

Nasıl olsa burası terkedilmiş bir işe yarasın bari

borsa79; evet beyler işe yarar paylaşımı yokmuş diye ağzından salyaları akanlara gelsin sabahtan beri aracı kurumları arıyorum bu iyiliği babanız yapmaz size faydalanmak isteyene

tek tek aracı kurumları aradım komisyon oranlarını öğrendim ve sizinlede paylaşıyorum.

2. parti ve son aracı kurum komisyon oranları aşağıda beyler. 10-15 tane kurum kaldı onlarda ya ismi cismi duyulmamış ya ulaşamadığım ya kapanan kurumlardır. bilginiz olsun. benim görüşmelerimden çıkardığım sonuçlar;

1-) telefonu aktaran aktarana
    2-) dakikalarca bekleten bekletene
    3-) umursamaz tavrı olanlara
    4-) kene gibi yapışanlara
    5-) kendini bir şey sananlara
    6-) vs..

işlem hacmini çok soruyorlar iyi ve sıkı pazarlık sonucu binde 1 olan komisyon oranı 10 binde 1 bile olabiliyor taahhütünüz sonucu. saygılar

Konu mehmet tarafından (27.Mart.2018 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.
    ** Göndermiş olduğum fotolar resmim.net sağlaycı yüzünden görünmüyor emeklerim e yazık **

10. Teşekkür etti.

Status
    Üye Borsacı123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Adı geçen
    0 Mesaj
    2019'a giriyoruz şimdiden oraya da merhaba :D

12. Teşekkür etti.

Status
    Üye Borsacıozden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Adı geçen
    0 Mesaj
    2020' e girdik gireli dur durak olmadan üst üste bir sürü acı olay yaşandı artık bir son bulsun yeter.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)